Дякуємо колегам з Lenta.ru lenta.ru за об'єктивне висвітлення подій в Україні. Ми віримо, що і вас, і нас чекає майбутнє у вільних, розвинутих, демократичних країнах


Дорога редакція lenta.ru

Ми, канал 1+1, віримо, що свобода слова - одна з базових цінностей в сьогоднішньому світі. Ми відстояли своє право працювати журналістами і честь професії в непростій боротьбі. І ми, як ніхто інший, розуміємо, як вам може бути складно сьогодні.

Ми хочемо підтримати вас у вашому праві на професію, а росіян - у праві чути і бачити правду.

Сьогодні ми розпочинаємо безстрокову акцію на підтримку свободи слова в Росії.
Після звільнення редакції lenta.ru за висвітлення подій в Україні, закриття інших інформаційних сайтів, блогів в ЖЖ, переслідуванні телеканалу “Дождь” - ми не можемо залишатися осторонь.

Відкриття цієї сторінки - це лише перший крок.

За ним будуть інші. Ми також закликаємо українських, російських і журналістів з інших країн висловлювати підтримку колегам. Для початку - лайком цієї сторінки.

Втратити роботу - це не найбільша трагедія , втратити журналістську честь - це проблема. Ви цього не зробили.

Завдяки Галині Тимченко, Юлії Міндер і команді lenta.ru, росіяни мали можливість в повному обсязі стежити за подіями останніх місяців в Україні. Знаємо, це було непросто. Спасибі за правду і вашу стійкість.

Якщо хтось з команди lenta.ru розглядає можливість переїзду в найближчу вільну країну , будемо раді бачити вас в нашій команді - ми цінуємо професіоналів і у нас працюють найкращі .

З цих булижників мирних громадян відбувся Майдан, який боровся за нашу і вашу свободу. Коли ми - єдині, ми - непереможні.

Жертви цензури